DODRUKARKI.PL jest od 2016 roku członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej, która zrzesza podmioty działające w obszarze e-commerce w Polsce. Podkreśla to dynamikę zmian i określa tempo rozwoju, jaki przeszła firma od samego początku działalności, czyli od 1992 roku.

Asortyment sklepu

Na stronie sklepu online możemy nabyć między innymi: wysokiej jakości papier drukarski, tonery i tusze do drukarek (Brother, HP, Ricoh, Canon i wiele innych), profesjonalne środki do czyszczenia matryc, klawiatur, okablowanie, filamenty do drukarek 3D, folie do faksu, kasety barwiące, nośniki danych, płyny udrażniające i zestawy do napełniania. Firma gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

Współpraca

Druk uzyskiwany przy użyciu wysokiej jakości tuszy i tonerów jest profesjonalny, czytelny i trwały. Ergonomia i idealne dopasowanie materiałów eksploatacyjnych ze sprzętem drukującym efektuje długoletnią współpracą z ośrodkami edukacyjnymi, korporacjami, placówkami edukacyjnymi i wieloma firmami z całej Polski.

Wydajne użytkowanie tuszu i tonera (Ricoh, Kyocera, Xerox) wysoka ocena jakości wydruku i dobry stosunek ceny do jakości- to tylko niektóre cechy produktów oferowanych przez www.dodrukarki.pl  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *