Od 7 lat prowadzę punkt ksero w Łodzi, a moimi najczęstszymi klientami są bez dwóch zdań studenci, którzy masowo kserują podręczniki i inne materiały naukowe oraz drukują prace dyplomowe czy referaty. Od samego początku korzystam z kserokopiarki Toshiba e-Studio 230 280, która do tej pory nie zawiodła moich oczekiwań. Jako wkład do urządzenia testowałem już wiele tonerów od różnych producentów (także od Toshiby), jednak najlepiej pracuje mi się na tonerze JetWorld T2320E, który pozwala mi zaoferować moim klientom wysokiej jakości kserówki i wydruki, a dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na cenę. Tonery Toshiba od JetWorld do czarno-białego modelu 242 kupuję w sprawdzonym sklepie internetowym dodrukarki.pl, który swoją siedzibę ma w Łodzi, dzięki czemu nie muszę płacić ani grosza za przesyłkę, gdyż tonery Toshiba odbieram na miejscu.

Toner T2320E  od JetWorld jest produktem wydajnym, gdyż drukuje 22000 stron A4 przy 5% pokryciu, czyli tyle samo co oryginalne tonery Toshiba, a często nawet więcej. Poza tym jestem bardzo zadowolony z jego jakości, która niczym nie różni się od oryginałów – NIE MA MOWY o smugach, zabrudzeniach czy czarnych pasach, gdyż wszystkie wydruki są czytelne, estetyczne i wyraźne. Kupując tonery Toshiba od JetWorld, mogę również zaoszczędzić na zakupie materiałów eksploatacyjnych, co jest dla mnie czynnikiem najważniejszym, gdyż rocznie kupuję ich bardzo dużo. W moim ulubionym sklepie za toner JetWorld płacę około 70 złotych, co pozwala mi zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych (w porównaniu z zakupem oryginału). W skali rocznej oszczędzam kilkaset złotych, co jest znaczną sumą w tym biznesie.

Polski dystrybutor marki JetWorld zapewnia użytkownikom tonerów JW dożywotnią gwarancję, co oznacza, że mogę w każdej chwili złożyć reklamację na toner. Do tej pory nie zdarzyło mi się to jednak ani razu, gdyż tonery JetWorld pracują bez zarzutu i prezentują naprawdę wysoki poziom. Jeśli miałbym kiedykolwiek wybierać między odrobinę lepszym tonerem producenta kserokopiarki a tańszym wysokiej jakości produktem JetWorld, bez wątpienia wybrałbym sprawdzone tonery Toshiba od JetWorld.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *